Kancelárska stolička 3Dee prináša dynamiku, zdravie a kvalitu života.

Spája aktívne dynamické sedenie s optimalizovanou ergonomickou relaxáciou a nadčasovým dizajnom Srdcom inovatívnej kancelárskej stoličky 3Dee je patentovaná technológia 3D, ktorá umožňuje prirodzený pohyb v troch rozmeroch. 

 
946,90
bez DPH789,08 €

Ergonomicky perfektné státie a sedenie.

Muvman je stolička, ktorá umožňuje variabilné sedenie. Má patentovanú technológiu flexzone, ktorá pri sedení sleduje každý váš pohyb. Vždy tak držíte telo v správnej polohe a vaše sedenie sa strieda s pohybom. Stolička má veľký rozsah nastavenia výšky sedenia pre rozmanité možnosti použitia.

 
422,52
bez DPH352,10 €
Viac ste sa nikdy nehýbali. Sedíte a pri tom športujete.

Viac ste sa nikdy nehýbali. Sedíte a pri tom športujete.

Predstavuje zdravotnú stoličku, vhodnú pre tzv. dynamické sedenie v kancelárií i v bytovom interiéri. Podľa poznatkov modernej firemnej kultúry správne sedenie priamo ovplyvní až 60% pracovného výkonu. 

Celkom múdre: Pohyb od začiatku

Deti trávia príliš veľa času sedením nad domácou úlohou, pri počítači a pred TV. Swoppster bol navrhnutý špeciálne pre veľkú potrebu pohybu detí v materskej a základnej škole. Vďaka svojej 3D technológii dokáže aktívne zabrániť zlým návykom držania tela a neskorším problémom s chrbticou.

 
281,34
bez DPH234,45 €

Dizajn v pohybe pre každý priestor

Pozýva k sedeniu ako na hojdačke mimoriadne lákavým dizajnom. Oyo je nielen elegantná, ale aj variabilná. V konferenčnej miestnosti, doma - dodáva štýl svojou nadčasovosťou a dynamickým dizajnom.

 
392,27
bez DPH326,89 €